Výhody

5 rokov záruka

více
  • na mechanické navijáky Q´Straint

Akcia

více
  • na montáž presadacie zariadenie a žeriavu na nakladanie vozíka

Garančná prehliadka do konce štandardnej záručnej doby zdarma

více

V rámci záručnej doby má zákazník nárok na jednu bezplatnú prehliadku úpravy automobilu. Táto prehliadka zvýši bezpečnosť a overí správny chod vášho zariadenia.

Kontrola kvality

více

Firma Ares získala certifikát ISO 9001, ktorý overil procesy v rámci prevádzky vo firme. Procesy zodpovedajú vysokým kvalitatívnym štandardom.

Návšteva u klienta v rámci celej SR

více

Po vzájomnej dohode vás radi navštívime v rámci územia celej Slovenskej republiky. Naši obchodní partneri sú rozmiestnení rovnomerne po celom Slovensku tak, aby vám mohli byť čo najrýchlejšie nápomocní. Návšteva nášho obchodného zástupcu priamo u vás doma je zdarma.

Pomoc pri výberu vhodnej úpravy automobilu

více

Naši obchodní zástupcovia sú vyškolení odborníci na úpravy automobilov pre telesne postihnuté osoby a dokážu vám objektívne poradiť s vašou konkrétnou bariérou a navrhnúť vám riešenie, ktoré bude zohľadňovať vaše potreby a požiadavky.

Pomoc s vybavením príspevku

více

Telesne hendikepovaná osoba má pri splnení určitých podmienok nárok na štátny príspevok na úpravu automobilu. Či tieto podmienky spĺňate a ako sa dá takýto príspevok vybaviť vám radi poradíme.

Preprava auta k prestavbe

více

Aby sme mohli vaše vozidlo bezpečne a pohodlne prepraviť k úprave, máme k dispozícii vlastnú odťahovú službu. Technik odvezie váš automobil na prestavbu a privezie ho naspäť už upravené.

Rôzne možnosti financovanie

více

Poradíme vám, aké sú možnosti získania finančného príspevku na potrebné kompenzačné zariadenie alebo pomôcku od štátu (zvyčajne až 95% z ceny zariadenia). Zároveň vám radi poradíme aj s tým, kde je možné získať dofinancovanie vášho doplatku (zvyčajne 5% až 30%).